Keto dla początkujących
Odkryj klucz do sukcesu w osiągnięciu Wagi i energii

Cena standardowa:
  1222 zł tylko tutaj 47 zł

Co zyskasz wykupując dostęp

✅ Dowiesz się na czym polega dieta ketogeniczna.

✅ Dowiesz się co krok po kroku należy zrobić, żeby osiągnąć stan ketozy i cieszyć się wspaniałym samopoczuciem.

✅ Dowiesz się co możesz zyskać przechodząc na keto.

✅ Dowiesz się jakich błędów nie popełniać.

✅ Poznasz metodę w jaki sposób komponować szybkie i smaczne posiłki, żebyś mógł z łatwością trzymać się założeń.

Bonusy

✅19 keto przepisów. 79 zł

✅ Wstępna konsultacja i wywiad 499 zł

✅Lista ponad 200 produktów do diety keto. 49 zł

✅Plan posiłków na 2 tygodnie ułożony pod keto adaptację 199 zł

✅Plan suplementacji + rabat na suplementy 99 zł


Normalnie za wszystko zapłaciłbyś 1222 zł
Cena tylko tutaj: 47 zł

MOJA TRANSFORMACJA

W 6 miesięcy od startu zrzuciłem 8 kg jedząc w stylu keto, nie chodząc na siłownie i nie licząc kalorii. Moja początkowa waga wynosiła 82 kg, po 6 miesiącach ważyłem 74 kg przy wzroście 178 cm. 

Testowałem na sobie różne diety i zawsze miałem problem z utrzymaniem formy przez dłuższy czas. Po wprowadzeniu mocnych restrykcji kalorii, chudłem bardzo szybko i niestety później jeszcze szybciej wracałem do wyższej wagi. 

To już 3 lata od kiedy mam styczność z dietą keto, obecnie utrzymuje taką samą wagę i śmiało mogę stwierdzić, że narzędzie w postaci diety ketogenicznej jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.


EFEKTY KLIENTÓW

PATRYCJA - 7 KG 

MARTA - 46.6 KG 

Paulina - 6 KG 

Co zyskasz przechodząc na
dietę ketogeniczną?

Dieta niskowęglowodanowa zmniejszy Twój apetyt.
 Liczne badania potwierdzają, że diety bogate w tłuszcz i białko,  znacząco obniżają apetyt i pozwalają jeść mniej kalorii.
Szybka utrata wagi w początkowym etapie.
Jedno z badań wykazało, że porównując dietę wysokotłuszczową i dietą standardową na przestrzeni 6 miesięcy, to właśnie ta pierwsza jest najbardziej skuteczna jeśli chodzi o utratę wagi.
Twój mózg uwielbia tłuszcz!
Od XX w. różne modele diety ketogenicznej są wykorzystywane do leczenia padaczki lekoopornej u dzieci. Pojawiające się dowody potwierdzają jej terapeutyczną skuteczność w innych zaburzeniach neurologicznych jak autyzm, dwubiegunowość, choroby neurodegeneracyjne czy nawet powszechne bóle głowy.
Może obniżyć ciśnienie krwi.
Wyższe ciśnienie krwi wiąże się z ryzykiem wielu chorób. Według badań diety niskowęglowodanowe pomagają obniżyć ciśnienie, a co za tym idzie, zmniejsza to ryzyko wstąpienia takich chorób i pozwala żyć dłużej.
Niższy poziom insuliny i cukru we krwi.
Jest to szczególnie pomocne dla osób, które zmagają się z insulinoopornością i cukrzycą typu 2. Jedno z badań wykazało, że niektóre osoby zaraz po rozpoczęciu diety ketogenicznej, mogły zmniejszyć dawkę insuliny o 50%.
Poprawisz swoją elastyczność metaboliczną.
Elastyczność metaboliczna polega na tym, że nasz organizm umiejętnie wykorzystuje energie z różnych źródeł (glukoza, tłuszcz, tkanka tłuszczowa). 

Opinie:

Normalnie za wszystko zapłaciłbyś 1222 zł
Cena tylko tutaj: 47 zł

KIM JESTEM:

Cześć, nazywam się Piotr Jakubaszek i od 3 lat jestem na diecie ketogenicznej. Swoją działalność w internecie zacząłem od wrzucania filmów z przepisami do aplikacji tik tok . Obecnie jest to największy profil w Polsce na tej platformie w tematyce diety ketogenicznej. Poza przepisami na swoich social mediach dzielę się wskazówkami, które pomagają realnie podnieść jakość funkcjonowania. Na codzień pomagam osobom początkującym wystartować z dietą keto, low carb, postami przerywanymi i pokazuje jak w prosty sposób, dzięki tym narzędziom mogą osiągnąć zamierzone cele.

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe.

Close
Page Created with OptimizePress